Program stypendialny dla studentów drugiego stopnia

Data: 13.03.2024 Kategoria: Studenci

Szanowni studenci drugiego stopnia studiów, zapraszamy Was do udziału w programie stypendialnym PCC Rokita. Program pozwala na uzyskanie rocznego stypendium w wysokości 3500 zł brutto oraz zapewnia zatrudnienie po zakończeniu studiów z pensją minimalną 6000 zł brutto. W ramach programu realizowana jest również praca magisterska na ciekawy praktyczny temat związany z potrzebami PCC Rokita (wykaz proponowanych tematów w załączniku). Szczegóły w regulaminie i na stronie www.kariera.pcc.eu.

Zachęcam do zapoznania się z tą ciekawą propozycją i udział w rekrutacji.

Pliki do pobrania

regulamin_program_stypendialny_wydzial_elektryczny_politechnika_wroclawska_2024_2025.pdf [ .pdf 168.31 KB ]

13-03-2024

program_stypendialny_grupy_pcc_tematy_techniczne.pdf [ .pdf 280.83 KB ]