Wykład otwarty przedstawiciela firmy Mitsubishi Electric

Data: 11.04.2024 Kategoria: Informacje ogólne

Zapraszamy na Ciekawy wykład dotyczący zastosowania robotów przemysłowych, który odbędzie się w dniu 23 kwietnia o godzinie 13:15 w sali 312 bud. A5. Wykład wygłosi Pan mgr inż. Remigiusz Holisz absolwent naszego wydziału.

Praktyczne zastosowanie peryferii w robotach przemysłowych Mitsubishi Electric

W trakcie wykładu prowadzący przedstawi integrację układów peryferyjnych robota takich jak: wizja, pneumatyka, różne rodzaje chwytaków z robotem ramieniowym. Integracja ta zostanie przedstawiona na przykładach prawdziwych aplikacji robotycznych, które wykonywał zespół integratorów Mitsubishi Electric na przestrzeni ostatnich lat. Oprócz prezentacji referencji pokazane zostanie również w jaki sposób wykonać konfigurację poszczególnych produktów tak, aby studenci również zobaczyli, że nie jest to czarna magia.